Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62374
Asymptotic equivalence of Volterra difference systems
Morchalo, J.

Data: 1995
Resum: The purpose of this paper is to give some results on the asymptotic relationshi between the solutions of a linear difference equation and its perturbed nonlinear equation.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 39, Núm. 2 (1995) , p. 301-312, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_39295_07


12 p, 100.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir