Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62407
On the removable singularities for meromorphic mappings
Chirka, E. M.

Data: 1996
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 1 (1996) , p. 229-232, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40196_15


4 p, 76.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir