Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62408
Approximation properties of the picard singular integral in exponential weighted spaces
Lesniewicz, A.
Rempulska, L.
Wwasiak, J.

Data: 1996
Resum: In this note we give some direct and inverse approximation theorems for the Picard singular integral in the exponential weighted spaces and some generalized Hölder spaces.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 2 (1996) , p. 233-242, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40296_01


10 p, 119.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir