Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62464
Embedding theorems into Lipschitz and BMO spaces and applications to quasilinear subelliptic differential equations
Lu, Guozhen

Data: 1996
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 2 (1996) , p. 301-329, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40296_04


29 p, 234.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir