Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/62479
Uniqueness and existence of solutions in the BVt(Q) space to a doubly nonlinear parabolic problem
Díaz, J. I.
Padial, J. F.

Data: 1996
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 40, Núm. 2 (1996) , p. 527-560, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_40296_18


34 p, 266.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-09-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir