Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/65200
Homogeneous subsets of a Lipschitz graph and the Corona Theorem
Newdelman, B. M.

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 55, Núm. 1 (2011) , p. 93-121, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_55111_05


29 p, 260.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2011-01-11, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir