Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/67
Fractional and integral colourings
Kilakos, K. (London School of Economics. Department of Operational Research)
Marcotte, O. (Université du Québec à Montréal. Département d'Informatique)

Data: 1997
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Graph colouring ; Chromatic number ; Stable set ; Integer rounding
Publicat a: Mathematical Programming, vol. 76 n. 2 (1997) p. 333-347, ISSN 0025-5610



15 p, 815.8 KB
 Accés restringit a la UAB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-10-28



   Favorit i Compartir