Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/67841
Resums

Data: 2010
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial, la distribució, la comunicació pública de l'obra i la creació d'obres derivades, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; abstract ; publishedVersion
Publicat a: Catalan Journal of Linguistics, Vol. 9, Núm. (2010) , p. 189-192, ISSN 2014-9719

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/CatalanJournal/article/view/227634


4 p, 410.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Catalan journal of linguistics

 Registre creat el 2011-02-23, darrera modificació el 2016-03-04



   Favorit i Compartir