Google Scholar: cites
Ecuaciones integrales
Ortega, J.

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 17-36, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37168
DOI: 10.5565/PUBLMAT_06177_02


20 p, 321.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir