Google Scholar: cites
Acerca de algunas versiones clásicas del Teorema de Riemann-Roch
Casas Alvero, E.

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 61-77, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37170
DOI: 10.5565/PUBLMAT_06177_04


17 p, 323.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir