Google Scholar: cites
Irreducible modules over group rings

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 17 (1980) p. 13-19, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37212
DOI: 10.5565/PUBLMAT_17180_02


7 p, 130.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir