Google Scholar: cites
Jerarquías biológicas y la cinética de reacción-difusión
Mora Giné, Xavier (Universitat de Barcelona. Departament de Termologia)
Wagensberg, Jorge, 1948- (Universitat de Barcelona. Departament de Termologia)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 19-40, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37232
DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_02


22 p, 409.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir