Google Scholar: cites
Espectro en problemas integrodiferenciales ligados a la viscoelasticidad
Lobo Hidalgo, Miguel (Universidad de Santiago de Compostela)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 41-49, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37233
DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_03


9 p, 157.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir