Google Scholar: cites
Un problema per als matematics : com es perd l'uniformitat d'un medí
Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 51-62, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37234
DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_04


12 p, 252.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir