Google Scholar: cites
Sobre la resolución de problemas de optimización en 3º de BUP
Taniguchi Dietrich, Pablo (I .N .B. "Eugenio D'Ors" Badalona)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 31-34, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38217
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_04


4 p, 132.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir