Google Scholar: citations
Nota sobre el significado lógico de ciertas estructuras residuadas elementales
Font Llovet, J. M. (Universitat de Barcelona. Departament d'Estadística Matemàtica)
Rodriguez Salas, A. J. (Universitat de Barcelona. Departament d'Estadística Matemàtica)

Date: 1980
Rights: Tots els drets reservats
Language: Castellà
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Published in: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 83-86, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38228
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_15


4 p, 91.2 KB

The record appears in these collections:
Articles > Research articles
Articles > Published articles

 Record created 2009-10-20, last modified 2020-09-05



   Favorit i Compartir