Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/49825
Cadenes de sales discretes
Torrens Torrell, Antoni

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 101-103, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38232
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_19


3 p, 67.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2017-10-22



   Favorit i Compartir