Google Scholar: cites
Anillos conmutativos cuyas extensiones enteras verifican la propiedad de "going-between"
Giral Silió, José María (Universitat de Barcelona. Departament d'Àlgebra)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 135-139, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38241
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_28


5 p, 125.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-22, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir