Google Scholar: cites
Sobre ciertas estructuras polinómicas
Martínez, J. (Universidad de Valladolid. Departamento de Àlgebra y Geometría)
Gadea, P. M. (Centro Superior de Investigación y Ciencia (C.S.I.C.). Instituto "Jorge Juan" de Matemáticas)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 173-176, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38249
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_36


4 p, 67.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-23, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir