Google Scholar: cites
Bloques de Brauer nilpotentes y sus álgebras asociadas
Puig Carreras, Lluís (Université de Paris VII.C.N.R.S.)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 189-193, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38252
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_39


5 p, 136.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-23, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir