Google Scholar: cites
Algunas propiedades de los compactos movibles
Rodríguez Sanjurjo, José M. (Universidad Complutense Madrid. Departamento de Geometría y Topología)

Data: 1980
Resum: Some properties of movable compacta are given in connection with quasi-dominación and likeness. The main result is the following : Let X,Y be two compacta. If Y is movable and X-like then Y is quasi-dominated by X.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 129-131, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37333
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_32


3 p, 76.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir