Google Scholar: cites
Funciones de una variable real con valores en un espacio vectorial de convergencia y derivadas
Castañeda Bravo, Fernando (Universidad de Valladolid. Departamento de Análisi Matemático)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 171-174, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37343
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_42


4 p, 99.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-30, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir