Google Scholar: cites
Resultados de comparación para ecuaciones de evolución no lineales
Díaz Díaz, J. Ildefonso (Universidad Complutense de Madrid)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 31-41, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37371
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_05


11 p, 223.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir