Google Scholar: cites
Una caracterización de espacios de cotipo q en términos de variables aleatorias reales
Campos y Sáez, Clemente A. (Universidad de Zaragoza. Departamento de Estadística e Investigación Operativa)
San Miguel Marco, Miguel (Universidad de Zaragoza. Departamento de Estadística e Investigación Operativa)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 95-97, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37383
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_17


3 p, 54.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir