Per citar aquest document:
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
Classification of absolutely dicritical foliations of cusp type
Genzmer, Y.

Data: 2013
Resum: We give a classification of absolutely diacritical foliations of cusp type, that are, the germs of singularities of complex foliations in the complex plane topologically equivalent to the singularity given by the level of the meromorphic function y2+x3/xy.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Dicritical singularities ; Foliations
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 57, Núm. 2 (2013) , p. 333-357, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_57213_03

25 p, 395.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-06-25, darrera modificació el 2016-06-05

   Favorit i Compartir