Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/113930
Convergence of Lagrange interpolation series in the Fock spaces
Dumont, André
Kellay, Karim

Data: 2014
Resum: We study the uniqueness sets, the weak interpolation sets, and convergence of the Lagrange interpolation series in radial weighted Fock spaces.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Fock spaces ; Lagrange interpolation ; Convergence ; Summability methods
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 121-132, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_58114_05
DOI: 10.5565/PUBLMAT_58114_05
DOI: 10.5565/287168


12 p, 321.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2017-05-16



   Favorit i Compartir