Google Scholar: cites
Convergence of Lagrange interpolation series in the Fock spaces
Dumont, André
Kellay, Karim

Data: 2014
Resum: We study the uniqueness sets, the weak interpolation sets, and convergence of the Lagrange interpolation series in radial weighted Fock spaces.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Fock spaces ; Lagrange interpolation ; Convergence ; Summability methods
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 58, Núm. 1 (2014) , p. 121-132, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/287168
DOI: 10.5565/PUBLMAT_58114_05


12 p, 321.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2013-12-18, darrera modificació el 2021-12-11



   Favorit i Compartir