Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/13883
Lp Regularity of the dirichlet problem for elliptic equations with singular drift
Rios, Cristian (Trinity College. Department of Mathematics)

Data: 2006
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 50 n. 2 (2006) p. 475-507, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_50206_11
DOI: 10.5565/PUBLMAT_50206_11
DOI: 10.5565/49977


33 p, 324.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-12-18, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir