Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/145362
Web of Science: 2 cites,
Hopf bifurcation in the full repressilator equations
Buzzi, Claudio Aguinaldo (IBILCE–UNESP (Brazil). Departamento de Matemática)
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2015
Resum: In this paper we prove that the full repressilator equations, in dimension six undergo a supercritical Hopf bifurcation.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Limit cycles ; Oscillatory regulatory networks ; Repressilator
Publicat a: Mathematical Methods in the Applied Sciences, Vol. 38 (2015) , p. 1428-1436, ISSN 1099-1476

DOI: 10.1002/MMA.3158


13 p, 527.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-01-12, darrera modificació el 2017-01-18



   Favorit i Compartir