Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150465
Scopus: 2 cites, Web of Science: 2 cites,
Real Dynamics of Integrable Birational Maps
Cima, Anna (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mañosas, Francesc

Data: 2011
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Qualitative Theory of Dynamical Systems, Vol. 10 (2011) , p. 247-275

DOI: 10.1007/s12346-011-0047-8


33 p, 642.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-04-27



   Favorit i Compartir