Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150482
Darboux integrability of a simplied Friedmann-Robertson-Walker Hamiltonian system
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Valls, Clàudia

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Journal of Nonlinear Mathematical Physics, Vol. 19 Núm. 4 (2012) , p. 1250036 (11 pages), ISSN 1402-9251

DOI: : 10.1142/S1402925112500362


11 p, 609.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-07-14



   Favorit i Compartir