Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150504
Periodic point free continuous self-maps on graphs and surfaces
Llibre, Jaume

Data: 2012
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Topology and its Applications, Vol. 159 (2012) , p. 2228-2231

DOI: 10.1016/j.topol.2012.03.005


7 p, 1.9 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2016-06-04



   Favorit i Compartir