Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150607
De les equacions diferencials d'Abel al problema XVI de Hilbert
Gasull i Embid, Armengol (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 28 Núm. 2 (2013) , p. 123-146, ISSN 2013-9829

DOI: 10.2436/20.2002.01.49


24 p, 1.5 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-02-16



   Favorit i Compartir