Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150630
Scopus: 3 cites, Web of Science: 2 cites,
Integrability and global dynamics of the May-Leonard model
Blé, Gamaliel
Castellanos, Víctor
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Quilantán, Ingrid

Data: 2013
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Nonlinear Analysis: Real World Applications, Vol. 14 (2013) , p. 280-293, ISSN 1468-1218

DOI: 10.1016/j.nonrwa.2012.06.004


23 p, 558.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir