Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150677
Scopus: 2 cites, Web of Science: 2 cites,
Global configurations of singularities for quadratic differential systems with total finite multiplicity three and at most two real singularities
Artés, Joan Carles
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Schlomiuk, Dana
Vulpe, Nicolae

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Qualitative Theory of Dynamical Systems, Vol. 13 (2014) , p. 305-351

DOI: 10.1007/s12346-014-0119-7


35 p, 1.6 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir