Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150696
Scopus: 7 cites, Web of Science: 7 cites,
Limit cycles for a class of continuous and discontinuous cubic polynomial differential systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Lopes, Bruno D.
de Moraes, Jaime R.

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Averaging theory ; Isochronous center ; Limit cycles ; periodic orbit ; Polynomial vector field
Publicat a: Qualitative Theory of Dynamical Systems, Vol. 13 Núm. 1 (2014) , p. 129-148

DOI: 10.1007/s12346-014-0109-9


19 p, 640.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir