Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150699
Scopus: 2 cites, Web of Science: 2 cites,
Limit cycles of generalized Liénard polynomial differential systems via averaging theory
García, Belen
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Pérez del Río, Jesús Suárez

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Averaging theory ; Liénard Equations ; Limit cycles
Publicat a: Chaos, Solitons and Fractals, Vol. 62-63 (2014) , p. 1-9

DOI: 10.1016/j.chaos.2014.02.008


16 p, 714.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir