Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150741
Scopus: 0 cites, Web of Science: 0 cites,
On the limit cycles of the Floquet differential equations
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Rodrigues, Ana

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Matèria: Averaging theory ; Floquet differential equation ; Limit cycles ; periodic solutions
Publicat a: Discrete and Continuous Dynamical Systems. Series B, Vol. 19 Núm. 4 (2014) , p. 1129-1136

DOI: 10.3934/dcdsb.2014.19.1129


10 p, 718.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir