Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/150746
Limit cycles bifurcating from a non-isolated zero-Hopf equilibrium of three-dimensional differential systems
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Xiao, Dongmei

Data: 2014
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: article ; recerca ; preprint
Publicat a: Proceedings of the American Mathematical Society, Vol. 142 Núm. 6 (2014) , p. 2047-2062

DOI: 10.1090/S0002-9939-2014-11923-X


17 p, 657.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Documents de recerca > Documents dels grups de recerca de la UAB > Centres i grups de recerca (producció científica) > Ciències > GSD (Grup de sistemes dinàmics)
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2016-05-06, darrera modificació el 2017-01-12



   Favorit i Compartir