Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/2045
Commutators of singular integrals on generalized Lp spaces with variable exponent
Karlovich, Alexei Yu.
Lerner, Andrei K.

Data: 2005
Resum: A classical theorem of Coifman, Rochberg, and Weiss on commutators of singular integrals is extended to the case of generalized Lp spaces with variable exponent.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Matèria: Commutator ; Calderón-Zygmund singular integral ; BMO ; Generalized Lp space with variable exponent ; Local sharp maximal function
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 49 N. 1 (2005) , p. 111-125, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_49105_05


15 p, 167.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir