Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36138
Estimees Lipschitz dans les domaines convexes de type fini de C2
Amar, Eric

Data: 1989
Resum: Using explicit integral formulas introduced by Skoda, we obtain Htilder estimates for the ∂-equation in convex domains of finite type in C2.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 1 (1989) p. 69-83, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_33189_06


15 p, 306.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-24, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir