Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36142
The two-square lemma.
Fay, Temple H.
Keith, Hardie A.
Hilton, Peter J.

Data: 1989
Resum: A new proof is given of the connecting homomorphism.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 1 (1989) p. 133-137, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_33189_10


5 p, 112.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-24, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir