Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36291
Removable sets for holomorphic functions of several complex variables.
Stout, Edgar Lee

Data: 1989
Resum: We show that every closed subset of CN that has finite (2N-2) dimensional measure is a removable set for holomorphic functions, and we obtain a related result on the ball.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 2 (1989) p. 345-362, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37591
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33289_11
DOI: 10.5565/37591


18 p, 417.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-29, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir