Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36380
Unfoldings of holomorphic foliations.
Gómez-Mont, Xavier

Data: 1989
Resum: The objective of this paper is to give a criterium for an unfolding of a holomorphic foliation with singularities to be holomorphically trivial.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 3 (1989) p. 501-515, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_33389_09


15 p, 444.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-05, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir