Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/38730
Addendum to Polynomial rings over Jacobson-Hilbert Rings.
Faith, Carl

Data: 1990
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 34 n. 1 (1990) p. 223-223, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37626
DOI: 10.5565/PUBLMAT_34190_18
DOI: 10.5565/37626


1 p, 14.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-11, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir