Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/40280
Pointwise smoothness, two-microlocalization and wavelet coefficients
Jaffard, S.

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 155-168, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37650
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_06
DOI: 10.5565/37650


14 p, 302.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-06-19, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir