Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/51199
Conexión por caminos y dimensión
Tarrés i Freixenet, Joan

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 5-14, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_01


10 p, 180.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir