Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/52901
Quantitative Models for the Study of Linguistic Variation
Naro, Anthony

Data: 1998
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Language design : journal of theoretical and experimental linguistics, V. 1 (1998) p. 41-57, ISSN 1139-4218



18 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Language design : journal of theoretical and experimental linguistics
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-02-01, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir