Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60109
Uniqueness of very singular self-similar solution of a quasilinear degenerate parabolic equation with absorption
Díaz, J. I.
Saa, J. E.

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 1 (1992) , p. 19-38, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_36192_02


20 p, 395.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir