Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/60113
Les noyaux de Bergman et Szegó pour des domaines strictement pseudo-convexes qui généralisent la boule
Loeb, J. J.

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 1 (1992) , p. 65-72, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_36192_06


8 p, 186.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir